Description: Description: http://angelsplace.club.fr/Images/Chart3Small.gifDescription: Description: http://angelsplace.club.fr/Images/Chart3Small.gifDescription: Description: http://angelsplace.club.fr/Images/Chart3Small.gif

חזרה לדף הבית

סדנת קונדליני רייקי 1-2-3

מתאימה לבוגרי רייקי מכל הרמות))

 

Kundalini Reiki היא שיטת טיפול פשוטה וקלה המאפשרת ריפוי והתפתחות עצמית, על ידי פתיחת ערוצי האנרגיה בגוף וניקוי הצ'אקרות.

היא מעוררת את "אש" הקונדליני (כוח חיים עצום המתואר כנחש רדום הנמצא בבסיס עמוד השדרה).

 

בקונדליני רייקי 1, מסירים את החסימות בצ'אקרות (חוץ מצ'אקרת הבסיס). ערוץ האנרגיה הראשי, מצ'אקרת הכתר עד לצ'אקרת הבסיס, מתנקה ומוכן להתעוררות של הקונדליני, שתתבצע ברייקי קונדליני 2.

במפגש זה לומדים גם לתת טיפול מלא וריפוי מרחוק.

 

בקונדליני רייקי 2, הכוונון של רייקי 1 מתחזק ויש פתיחה של צ'אקרת הבסיס. העין ה-3 מתרחבת, "אש" הקונדליני מתעוררת ומגיעה עד לצ'אקרת מקלעת השמש. התעוררות מלאה של הקונדליני תיעשה ברייקי קונדליני 3.

 

בקונדליני רייקי 3, הכוונונים הקודמים מתחזקים. "אש" הקונדליני מגיעה עד לצ'אקרת הכתר ויוצאת החוצה. יש התעוררות מלאה של הקונדליני.

אתם תקבלו גם הסמכה של מאסטר קונדליני 3 שתאפשר לכם להעביר את סדנת רייקי קונדליני 1-2-3 לאחרים.

 

קיימות גם רמות נוספות (4 עד 9) הנלמדות ב-2 סידרות של 3 שלבים כל אחת.

בסיום לימוד של כל סידרה, תוכלו לכוונן אנשים אחרים לאותה הסידרה.

 

הסדנה תתקיים ב מרכז הרייקי – פאני ברעם -  בתל מונד

 

לפרטים והרשמה:

www.reikicenter.co.il   פאני: 

054-4487373

 

עדויות של משתתפי הסדנה:

 

שלי ציון – מאסטר רייקי - כותבת:

הי פאני,

רציתי לחלוק איתך החוויות שעברתי כאשר בצעתי את המדיטציות השונות אחרי הקורס קונדליני מסטר 3 ב 27.3.2010.

ביום הראשון אחרי גמר הקורס (יום ה') הרגשתי שאין לי כוח לבצע דבר, ולכן חשבתי שרק מדיטציה תעזור לי, ואכן כך. זה מאוד הרגיע אותי.

 

ביום ו' (אתמול) התחלתי את העבודה שממשית במדיטצית היהלום.  זה היה מאוחר בלילה, אחרי שאורחים הלכו הביתה , שכבתי לישון, והתחלתי במדיטציה זו.  חדר השינה היה חשוך לחלוטין, ופתאום שמתי לב שמין אור פניטמי מאיר אותי – פתחתי את עיני, וראיתי שהחדר חשוך.  האור הגיע מתוך היהלום שהיה תלוי מעל ראשי.  נתתי לעצמי את הפתיחה המקסימלית על מנת לחוש את האור החודר לאט לתוך גופי, ואחרי כעשר דקות בהן הייתי ערה לחלוטין, פתאום האור כבה, וחשתי מין רוגע וכך גלשתי לתוך שינה עמוקה ומרפה.

 

כאשר התעוררתי היום בבוקר (שבת) חשבתי לנכון להתחיל את היום במדיטציה קונדליני רייקי, ואיזון.  זה היה פשוט מתוך שחרור ותחושה מדהימה של נוחות ושלווה.

כאשר הלכתי לנוח בצהרים, חשבתי שהגיע הזמן להתחיל לעבוד כמו שצריך, והתחלתי את טראומה לידה.  לא ידעתי שחוויה עצומה תעבור עלי.

 

בהתחלה לא הצלחתי להתחבר, קראתי למדיטציה שלוש פעמים כמו שנאמר, אך כלום.  חיכיתי כמה דקות, וקראתי למדיטיציה שוב, ופתאום הרגשתי פעימות לב מואצות, חוסר נשימה, אך נתתי לעצמי לזרום מבלי להפריע.  וחשבתי שזהו התהליך.....

אחרי כמה שניות, של נשימות כבדות ודפיקות לב חזקות, פתאום שמעתי בתוך ראשי מין רעש מוזר – כמו פקק מתוך בקבוק – מין pouf… - ואז דפיקות הלב נרגעו, הנשימה חזרה לכמעט סדירה, והרגשתי ואני חוזרת אל עצמי.

 

נזכרתי ובעתם עברתי שוב את טראומת הלידה שלי – נולדתי בלידת אכוז.....

Wow – זו הייתה חוויה מדהימה ומשחררת.

 

12.4.2010

עברו מספר ימים ואני בדייקנות עושה בכל יום גם מדיטציה, גם "איזון" וכמובן מטפלת בעצמי (בעיקר יהלום, DNA, ורייקי טראומה לידה).  עשיתי לעצמי רייקי גלגולים קודמים, ואני יכולה לספר שבהחלט "טיפלתי" בבעיה אישית שהייתה לי עם אחי (לא בקשר איתו קרוב ל- 10 שנים) ובעקבות הטיפול העצמי, הלכתי לבקר אותו ומרגישה הרבה יותה טוב ושלמה עם מה שעשיתי.  אני כמובן ממשיכה גם לטפל באחרים.

 

לאחרונה אני מטפלת בבחורה צעירה (בת 28) רווקה, שבכל פעם שיש לה קשר עם בחור, היא מגיעה לשלב בו היא נוטשת.

הצעתי לה לעשות לה טיפול "גלגולים" ואכן היום שלחתי לה את הטיפול השלישי.  אבל בינתיים, כבר עלו דברים – אחרי הטיפול השני, היא כבר מתחילה לראות שאחת הבעיות המרכזיות שלה היא "חוסר בטחון עצמי" כתוצאה כנראה מתדמית עצמית נמוכה.  היא אכן בחורה "נמוכת קומה" אבל מאד חיננית, וזה כנראה בכל זאת לא מספק אותה.  דבר נוסף היא גם מודה שהיא לא משקיעה מעצמה בקשר חדש, כי היא פוחדת שוב להתאכזב.

 

אנחנו בדרך נכונה, אחרי הטיפול האחרון הלילה, אתחיל לטפל בה ב"תכונות" ונראה לאן זה יוביל אותנו.

מעבר לזה, אני ממשיכה לטפל בפצינטים שלי בבי"ח בעזרת KR, וזה עושה נפלאות.

בעיקר זה מקצר את זמן הטיפול, וכך אני יכולה לטפל בהרבה יותר מטופלים באותו יום.

 

לגבי עצמי, אני מרגישה שמאוד התקדמתי בעקבות הטיפולים העצמיים.

מחכה בכליון עיניים ל-booster אחרים, עם המשך ההתקדמות ל- 4-5-6 Kundalini Reiki

 

שוב פאני יקרה, תודה רבה עבור השיתוף פעולה והתמיכה האין-סופית שלך.

חיבוק גדול של אור ואהבה

שלי ציון

 

שרון ברעם – מאסטר רייקי – כותבת:

 

7.4.2010

 

שלום פאני, מורתי ומדריכתי היקרה

 

אני מבקשת להודות לך, לכל מביאי הרייקי לעולמנו ומדריכי הרייקי וקונדליני רייקי באשר הם, בעבר ובהווה ובעתיד,

היום, לאחר השלמת חניכה בדרגה מסטר קונדליני 3. מבקשת לספר על חוויית העצמה אנרגטית מדהימה.

 

דרגה 1 הביאה עימה אנרגיה מוגברת ופתיחת ערוצים בידיים ובצאקרת הגרון. הגרון נפתח והקול קיבל נפח ועצמה שחשבתי שאבדו בשנים האחרונות.

במקביל אנרגית הטיפול התעצמה מאוד, גם בטיפולים באחרים מרחוק וגם בטיפול עצמי.

 

לאחר חניכת דרגה 2  עברתי שבוע לא קל של ניקוי ושלשולים. כמו שהחל, כך נגמר ובסופו היתה תחושת ריפוי עצמי, חוסן אנרגתי והקלה גדולה. גולת הכותרת לאחר חניכה זו היתה המדיטציה, שהיתה כמו מרשם לשינה עמוקה וטובה.

 

לאחר חניכת דרגה 3, ה-תקשור התעצם.  חווית האנרגיה בעת טיפולים מדהימה, והכניסה למצב מדיטטיבי התקצרה.

והגדולה מהכל הינה ההווייה היומית. הרבה יותר רגיעה, תחושת בטחון ואמונה, אופטימיות ושיפור בשמחת החיים. אני בהווייה של הודייה ליקום ולאלהים על כל הטוב ועל המתנה העצומה שהתברכתי בה והתברכו בה כל ברואיו.

 

תודה ותודה עד אין קץ.

 

שרון ברעם